בדוק את התאריך הפוטנציאלי שלך בדייטים מקוונים במדיה חברתית

היכרויות באינטרנט הפכו פופולריות יותר ויותר בשנים האחרונות, מכיוון שהיא מאפשרת לך לפגוש אנשים מכל העולם בנוחות של הבית שלך. עם זאת, לפני שאתה צולל עם ראש ראש לתוך מאגר ההיכרויות המקוון, זה חכם לעשות קצת מחקר קודם. בדיקה של פרופילי המדיה החברתית של דייט פוטנציאלי יכול לתת לך תובנה לגבי האופי שלו ותחומי העניין שלו, ולעזור לך להחליט אם הוא מישהו שאתה רוצה לפגוש. כאן נבחן כיצד לבדוק את הדייט הפוטנציאלי שלך במדיה החברתית, כדי שתוכל לוודא שזה התאמה משמיים.

ממה לשים לב כשבודקים תאריך פוטנציאלי במדיה החברתית

כפי שהזכרנו לעיל, חשוב להרחיב את אופקי המדיה החברתית שלך וליצור אינטראקציה עם אנשים שיש להם אמונות פוליטיות שונות משלך. עם זאת, זה נבון להימנע מהיכרויות עם מישהו שיש לו דעות מנוגדות לשלך. לצאת עם מישהו שנוגד לחלוטין לאמונות הפוליטיות שלך יכול ליצור קונפליקט ומתח מיותרים, ואפילו יכול להוביל לסופה של מערכת יחסים מבטיחה פעם. דבר נוסף שחשוב לבדוק בפרופיל המדיה החברתית של הדייט הפוטנציאלי שלך הוא המקצוע שלהם. אם אתה מחפש מישהו שיציב מבחינה כלכלית, בדיקת העבודה שלו תעזור לך לקבוע אם הוא מתאים או לא. אחת הדרכים הטובות ביותר להבין אם אתה מעוניין בדייט הפוטנציאלי שלך או לא, היא לבדוק את התמונות שלהם. אם אין תמונות עדכניות בפרופיל שלהם, זה כנראה בגלל שיש משהו שהם רוצים להסתיר, או שהם מתביישים במראה שלהם. חשוב גם לשים לב לתמונות שהדייט הפוטנציאלי שלכם בוחר לפרסם. אם הם מפרסמים רק תמונות של עצמם בחליפה, זה כנראה חכם להניח שהם מחפשים משהו קצת יותר רציני מאשר היכרויות מזדמנות.

כיצד לחפש מישהו ברשתות חברתיות

פייסבוק היא אחת מרשתות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר, והיא אולי גם המקום הטוב ביותר להתחיל לחפש את הדייט הפוטנציאלי שלך. כדי לחפש אנשים בפייסבוק, תחילה עליך להיכנס לחשבון שלך. ברגע שאתה נכנס, לחץ על סרגל החיפוש בצד ימין למעלה של המסך. משם תוכל להזין את שם התאריך הפוטנציאלי שלך או כל מילת מפתח רלוונטית אחרת. אם יש כמה אנשים שמופיעים, לחץ על האפשרות 'אנשים' מתחת לתפריט הנפתח 'עוד' מתחת לסרגל החיפוש. משם, לחץ על התפריט הנפתח ובחר 'חפש חברים'. זה יאפשר לך לחפש את הדייט הפוטנציאלי שלך בין החברים שלך. אינסטגרם היא פלטפורמת המדיה החברתית שאולי הכי מתאימה להיכרויות. הסיבה לכך היא שהתכונה 'סיפורים' שלו מאפשרת לך להתחבר להתאמה שלך בצורה אינטימית יותר, לא מתחייבת. כדי לחפש את התאריך הפוטנציאלי שלך באינסטגרם, היכנס תחילה לחשבון שלך. ברגע שאתה נכנס, לחץ על 'תמונות' בפינה השמאלית העליונה של המסך. משם, הקלד את שם התאריך הפוטנציאלי שלך, או כל מונח חיפוש רלוונטי אחר. לחץ על האפשרות 'תמונות' מתחת לתפריט הנפתח 'עוד' מתחת לסרגל החיפוש. לאחר מכן בחר 'אנשים' כדי לחפש את הדייט הפוטנציאלי שלך בין החברים שלך.

כיצד לקרוא בין השורות בעת הערכת תאריך פוטנציאלי

סוגי הפוסטים שהדייט הפוטנציאלי שלך אוהב ומשתף, יכולים לספר לך עליהם הרבה, ולעזור לך להחליט אם הם מישהו שאתה רוצה להמשיך איתו או לא. אם אתה אוהב רק ספורט, והדייט הפוטנציאלי שלך אוהב רק פוסטים על הנסיעות וההרפתקאות שלהם, אולי כדאי שתחשוב מחדש אם הם המתאימים לך או לא. סוגי ההערות שהדייט הפוטנציאלי שלך מעלה לפוסטים של החברים שלהם יכול לעזור לך להבין במה הם עוסקים, והאם הם מישהו שאתה רוצה לצאת איתו או לא. אם אתה רואה שהדייט הפוטנציאלי שלך משאיר באופן קבוע תגובות עצבניות או גסות בפוסטים של החברים שלהם, יש סיכוי טוב שהם לא מישהו שאתה רוצה לצאת איתו.

כיצד לגשת לשיחה עם התאריך הפוטנציאלי שלך

אם השתמשת במדיה חברתית כדי לחפש את הדייט הפוטנציאלי שלך, ומצאת כמה התאמות מבטיחות, זה הזמן ליצור קשר. לפני שליחת ההודעה הראשונה, חשוב לחשוב שוב על יעדי ההיכרויות שלך, ולחשוב מה אתה רוצה להפיק מהשיחה. האם אתה מחפש חיבור מזדמן, או משהו רציני יותר? יהיו המטרות שלך אשר יהיו, נסה לזכור אותן כשאתה שולח את ההודעה הראשונה שלך, מכיוון שהיא יכולה לעזור לך להימנע מלהיראות להוטים מדי או מרוחקים מדי. אם אתה מחפש משהו סתמי, השאר את ההודעה שלך קלה וידידותית. אם אתה מחפש משהו קצת יותר רציני, ואתה לא בטוח איך להמשיך, הנה כמה טיפים. היכרויות מקוונות מספקות לאנשים את ההזדמנות לצאת עם אנשים מכל הרקע והתרבויות השונות, וזה יכול להיות מועיל במיוחד למי שביישן או לא אוהב את הרעיון ללכת לברים כדי לפגוש אנשים. עם זאת, חשוב להיות זהיר כאשר עוסקים בהיכרויות מקוונות, מכיוון שקל להיות שולל על ידי מה שמישהו מראה לך בפרופיל המדיה החברתית שלו.