בדיקה כיצד פועלים יחסי חברות

חברות היא חלק חשוב מהחיים וחלק מהותי מהרווחה שלנו. בעוד שלעתים קרובות מערכות יחסים רומנטיות זוכות לתשומת לב רבה, חברויות לא רומנטיות הן בעלות ערך ומשמעות לא פחות. בין אם אתה מחפש בן לוויה לחלוק איתו את התחביבים שלך או מישהו לסמוך עליו, חברויות לא רומנטיות יכולות לספק לך תמיכה רגשית, עידוד וחברות. פיתוח וטיפח מערכות יחסים כאלה לא רק מועיל לבריאות הנפשית שלך, אלא יכול גם לאפשר לך ללמוד יותר על עצמך ולצמוח כאדם. ממפגש לקפה ועד יציאה לטיולים, יש אינספור דרכים ליצור קשרים משמעותיים עם אנשים וליהנות מהתגמול של חברויות חזקות לא רומנטיות.

חקר חברויות לא רומנטיות

יש אנשים שמעדיפים לשמור על חברויות לא רומנטיות, בעוד שאחרים גורמים להם להתפתח למערכות יחסים רומנטיות. חברויות לא רומנטיות מאפשרות לך לחקור מערכות יחסים בצורה לא מחויבת עד שאתה מוכן לקחת דברים לשלב הבא. אתה יכול להכיר מישהו ולראות אם הוא מישהו שאתה רוצה להמשיך איתו בקשר רומנטי. אם תחליט שאתה רוצה להיות במערכת יחסים רומנטית עם מישהו, אתה יכול ליצור ידידות קודם. זה מאפשר לכם להכיר אחד את השני טוב יותר, ויש לכם הזדמנות לראות איך אתם מתקשרים אחד עם השני. אולי יש לך ציפיות אחרות או לקחת את החברות לכיוונים שונים ממה שהיית עושה אם רק היית יוצא.

היתרונות של חברויות לא רומנטיות

חברים מספקים מקור לחיבור חברתי ומאפשרים לנו להרגיש פחות בודדים. גם אם אתם במערכת יחסים, חברים יכולים לעזור להקל על תחושות הבדידות והבידוד. כמה חברים קרובים מספקים לך גם רשת של אנשים שיכולים לעזור לך להתמודד עם זמנים קשים, לחגוג הצלחה ולהציע תמיכה בעת הצורך. חברים יכולים גם לעזור לך להרגיש פחות לחוץ, לשפר את ההערכה העצמית שלך, לשפר את הבריאות הנפשית שלך ואפילו להאריך את חייך. חברים מספקים לנו מוצא להביע את רגשותינו, לחקור נקודות מבט שונות ולקבל תובנות לגבי ההתנהגות שלנו. זה יכול לעזור לנו להבין מצבים מטרידים, להתמודד עם אבל ואכזבה ולשפר את יכולתנו להתמודד עם אתגרי החיים. חברים יכולים גם לעזור לך להתמודד עם חרדה, דיכאון, בעיות הערכה עצמית ולספק תמיכה כאשר אתה מרגיש לחוץ או מוצף. מערכת תמיכה חזקה יכולה גם לעזור לשפר את הבריאות הנפשית והרווחה שלך. חברים יכולים לעזור לך להגביר את המודעות העצמית שלך וללמוד יותר על מי אתה כאדם. על ידי בחינת תחומי העניין, הערכים, המטרות ותכונות האישיות שלך, אתה יכול להפיק תועלת מכך שמישהו ישקף את ההתנהגויות שלך ויציע משוב. חברים יכולים גם לעזור לך לזהות את החוזקות שלך וללמוד יותר על המגבלות שלך. חברים שמעודדים אותך למתוח את אזור הנוחות שלך יכול לעזור לך לגלות יותר על עצמך ולהפוך לאדם טוב יותר עם הזמן.

סוגי חברויות לא רומנטיות

אולי תיהנו לרוץ יחד, לנגן פריסבי אולטימטיבי או להשתתף בקונצרטים ביחד. חברויות פנאי יכולות להיות דרך מצוינת לפגוש אנשים שחולקים את תחומי העניין שלך ושאתם יכולים להתחבר אליהם ברמה עמוקה יותר. חברויות אלו יכולות להיות גם דרך מצוינת להפיג מתח והורדת מתח לאחר יום ארוך בעבודה או בבית הספר. סוג זה של חברות נבנה סביב עזרה או התנדבות משותפת. תוכלו לבחור להתנדב יחד בבנק מזון מקומי, מקלט לבעלי חיים או בבית חולים לילדים. אתה יכול גם לבחור לנדב את זמנך כדי להדריך ילדים הזקוקים לסיוע נוסף, לעזור לאנשים שעוברים תקופה קשה או לסייע לאנשים עם מוגבלויות פיזיות. חברויות שירות יכולות לעזור להפיג רגשות של אנוכיות ויכולה להיות דרך מצוינת להחזיר לקהילה שלך ולעשות שינוי חיובי בחייהם של אנשים.

בניין חזק

למרות שזה עשוי להיות קל להיות סלקטיבי לגבי מי אתה מתיידד, חשוב להיות פתוח ליצירת חברים חדשים. ניתן לעשות זאת על ידי הצטרפות למועדון או חוג שמעניינים אותך או על ידי התנדבות בקהילה שלך. אתה יכול גם להתאמץ לדבר עם אנשים שאתה לא מכיר טוב בעבודה או בלימודים ולהיות ידידותיים, נגישים ומכילים. עשה מאמץ להיות נגיש וידידותי לאחרים. זה יכול לעזור לך ליצור קשרים עם אנשים ולהרגיש נוח יותר לדבר עם אלה שאתה לא מכיר. להיות נגיש מועיל גם ליצירת חברים שיש להם סיכוי גבוה יותר לפנות אליך אם אתה נראה ידידותי ונוח בעור שלך. תקשורת היא המפתח בכל מערכת יחסים, אבל חשוב להיות מודעים לסגנון התקשורת שלך. אם אתה נוטה לדבר יותר מדי או להפריע לאנשים אחרים, נסה לדבר פחות ולהקשיב יותר. אם אתה נוטה להימנע מדיבור או שאתה יותר מאזין, נסה להשמיע את קולך ולהוציא את הקול שלך החוצה. הקפדה על סגנון התקשורת שלך והתאמתו בהתאם יכולה לעזור לך ליצור חברויות חזקות יותר.

מטפח

משוב יכול לעזור לזהות תחומים שבהם אתה יכול להשתפר ולצמוח כאדם. זה גם יכול לעזור לך ללמוד יותר על החוזקות והחולשות שלך ולבצע שיפורים במידת הצורך. פתיחות למשוב יכולה לעזור לבנות חברויות לא רומנטיות חזקות יותר. להיות חבר טוב זה חשוב אם אתה רוצה לקיים חברויות חזקות לא רומנטיות. להיות חבר טוב פירושו להיות אדיב, תומך, אמין, אמין ובעל יושרה. אתה יכול לבנות חברויות לא רומנטיות חזקות יותר על ידי מתן זמן לחברים שלך והערכת הזמן שלהם יחד. אמנם אתה לא יכול לגרום לכל הבעיות של החברים שלך להיעלם, אתה יכול להציע תמיכה כאשר אתה יכול. זה יכול לכלול הקשבה כשמישהו צריך לדבר, מתן מילות עידוד והיות מקור כוח בעת הצורך.

דרכים ליצור קשרים משמעותיים

על ידי הצטרפות למועדון או חוג שמעניינים אותך, יש לך סיכוי גדול יותר להכיר חברים שחולקים את תחומי העניין שלך. אולי אפילו תמצא שותפים רומנטיים פוטנציאליים שחולקים את תחומי העניין שלך. על ידי התנדבות בקהילה שלך, יש לך הזדמנות לפגוש אנשים שמעוניינים גם הם בהתנדבות. ייתכן שתהיה לך גם הזדמנות לעסוק בשיחות משמעותיות עם אנשים שמתמקדים ביצירת שינוי חיובי בעולם. בעוד שיחת חולין עשויה להיראות טריוויאלית, זו יכולה להיות דרך מצוינת להתחיל שיחה עם פטרון בית קפה, עמית או מישהו במכולת. זה יכול לעזור לך להכיר אנשים בקהילה שלך ואפילו יכול להוביל למערכות יחסים משמעותיות. על ידי הצטרפות לקהילה מקוונת, יש לך הזדמנות ליצור קשרים משמעותיים עם אנשים שחולקים את תחומי העניין שלך. אולי אפילו תמצא שותפים רומנטיים פוטנציאליים שחולקים את תחומי העניין שלך.