שוחח על שברון הלב שלך עם אנשים שאתה סומך עליהם

מערכות יחסים כושלות יכולות להיות חוויה מוחצת ומייאשת עבור אלה שעברו אותן. הם יכולים לזעזע את האמונה שלך בעולם, בעצמך וברעיון למצוא אי פעם אהבה מתמשכת. חשוב לזכור שאתה לא לבד בחוויה שלך ושדיבור על זה עם אנשים שאתה סומך עליהם יכול להיות מועיל להפליא. עם האנשים הנכונים לדבר איתם, אתה יכול למצוא את הכוח וההבנה להתקדם. הכרה והבנה של הרגשות והחוויות שלך יכולים לעזור לך לרפא ולהבין מה קרה וכיצד זה משפיע על חייך. על ידי דיון במערכת היחסים הכושלת שלך עם אנשים שאתה סומך עליהם, אתה יכול לקבל את התמיכה והעידוד שאתה צריך כדי לצאת לצד השני במקום בריא מבחינה רגשית.

הבנת הרגשות שלך

חשוב לנסות ולהבין את הרגשות שאתה עלול להרגיש לאחר מערכת יחסים כושלת. סביר להניח שאתה חווה שילוב כלשהו של כעס, עצב, אשמה, בושה וחרטה. יש אנשים שמרגישים קצת מהכל או אפילו רק רגש אחד. לא משנה מה אתה מרגיש, חשוב להכיר ולזהות את הרגשות שלך כדי שתוכל לנוע דרכם ולרפא. כעס יכול להיות לרוב הרגש שהכי קל להתמודד איתו בשלבים הראשונים של מערכת יחסים כושלת. אולי אתה כועס על האדם ממנו נפרדת או שאתה כועס על עצמך על שנתת לדברים להגיע לנקודה שבה היה צורך בפרידה. כעס יכול לעקוץ, אבל הוא גם יכול לעזור לך להתמודד עם הרגשות שלך.

זיהוי אנשים שאתה סומך עליהם

כשאתה מתחיל לדבר על מערכת היחסים הכושלת שלך עם האנשים שאתה סומך עליהם, תרצה לזהות מי האנשים האלה. האנשים שאתה מדבר איתם על מערכת היחסים שלך צריכים להיות אנשים שאתה סומך עליהם ומרגיש איתם בנוח. הם לא חייבים להיות החברים הכי טובים שלך או אפילו אנשים שאתה יוצא איתם. הם רק צריכים להיות אנשים שאתה מרגיש בטוח ונוח לסמוך עליהם. אם אתה לא מרגיש שיש לך מישהו שאתה סומך עליו לדבר איתו, אתה יכול גם להשתמש בקבוצות תמיכה ובפורומים מקוונים. קבוצות תמיכה מקוונות נותנות לך מקום בטוח ואנונימי לחלוק את החוויות והרגשות שלך עם אנשים שעברו חוויות דומות. פורומים הם מקום טוב במיוחד למצוא בו תמיכה אם אתה מתמודד עם בעיה או תחושה ספציפית. אתה יכול לחפש פורומים או קבוצות תמיכה הקשורות לתחושות או לחוויות הספציפיות שלך. אתה יכול גם לחפש תמיכה בנושאים או חששות ספציפיים. על ידי מציאת תמיכה בנושאים ספציפיים, תוכל לקבל ייעוץ ותמיכה ממוקדים.

מדברים על מערכת היחסים

כשאתם מוכנים לדבר על הזוגיות שלכם, חשוב לגשת לשיחה בצורה בריאה. אתה רוצה להיות פתוח וישר, אבל אתה לא רוצה להיות אכזרי שלא לצורך. אתה גם רוצה לוודא שאתה מדבר עם האנשים הנכונים. אם נפרדתם מאדם משמעותי או סיימתם מערכת יחסים ארוכת טווח, כנראה שכדאי לכם לדבר עם החברים הקרובים ביותר שלכם. סביר להניח שהם יכירו אותך מספיק טוב כדי לתת לך עצות מועילות ומשמעותיות. אם נפרדתם מחבר, כנראה שעדיף לדבר עם חברים אחרים. אתה רוצה לוודא שאתה מדבר עם אנשים שאין להם מניות במצב. אתה לא רוצה אנשים מוטים ושיגידו לך רק מה שאתה רוצה לשמוע.

מציאת הזמן והמקום הנכונים

חשוב למצוא את הזמן והמקום הנכונים לדבר על מערכת היחסים שלכם. אתה לא רוצה לארוב לחברים שלך בשיחות רציניות וכבדות, אבל אתה גם לא רוצה לדחות את זה ללא הגבלת זמן. זמן טוב לדבר יכול להיות כשכולכם מבלה או נרגעים עם כמה משקאות. אתה יכול גם לשקול למצוא מקום ניטרלי לדבר אם אתה מרגיש רגשי במיוחד. מקומות ניטרליים עשויים להיות בתי קפה או אפילו הפארק. אתה יכול למצוא מקום שקט ומבודד יחסית שבו אתה יודע שלא תפריע או תיסח דעתך על ידי אנשים או דברים אחרים. אם אתה מרגיש רגשי במיוחד, זה עשוי להיות מועיל לבחור מקום שבו אתה יכול בקלות לתרץ את עצמך אם אתה צריך לבכות או לקחת הפסקה.

להיות פתוח וישר

חשוב להיות פתוח וכנה עם האנשים שאתה מדבר איתם. אתה רוצה להיות כנה לגבי הרגשות והחוויות שלך ובמקביל לכבד את האדם האחר. חשוב לזכור שהאנשים שאתה מדבר איתם נמצאים שם כדי לתמוך בך. הם לא רוצים לפגוע בך, אבל הם רוצים לעזור לך להבין מה קרה ואיך להתמודד עם זה. אם אינך בטוח מה לומר או כיצד להתחיל את השיחה, אתה תמיד יכול להתחיל בדיבור על מה שאתה מרגיש. אתה יכול גם להתחיל בדיבור על איך הגעת לנקודה הזו. זה גם יכול לעזור לסיים את השיחה עם מה שאתה רוצה לעשות הלאה. חשוב לזכור שלא צריך להבין הכל בשיחה אחת. אתה יכול לקחת כמה זמן שאתה צריך ולדבר על זה לעתים קרובות ככל שאתה צריך עד שאתה מרגיש מוכן להמשיך הלאה.

האזנה לעצות

בזמן שאתה מדבר עם החברים שלך, הם עשויים להציע עצות או לנסות לעזור לך להבין מה קרה. זה יכול להיות מפתה לבטל את העצה כי היא לא מגיעה מאיש מקצוע. חשוב לזכור שלחברים שלך אכפת ממך ורוצים לעזור לך. אם רעיון מרגיש לך נכון, גם אם הוא לא מגיע מבעל מקצוע, אולי שווה לנסות. אם רעיון לא מרגיש נכון, אתה יכול להסביר בנימוס למה ולהמשיך הלאה. חשוב לזכור שלא חייבים לקבל כל עצה. אתה יכול לקחת מה שאתה אוהב ולהשאיר את השאר. אתה עשוי גם לגלות שמערכת היחסים הכושלת שלך מספקת לך תובנות או עצות חדשות אתה יכול להציע לאחרים שגם הם עוברים תקופה קשה.

לומדים מהניסיון

כשאתה מדבר על מערכת היחסים הכושלת שלך ומקשיב למה שיש לאנשים אחרים לומר על החוויות שלהם, אתה יכול להתחיל ללמוד מהניסיון ולהבין מה קרה. זה יכול להיות חלק מועיל בתהליך הריפוי. זה גם יכול לעזור לך להתקדם ממערכת היחסים הכושלת שלך ולהתכונן למצוא אהבה חדשה. זה יכול לתת לך את הביטחון והכוח שאתה צריך כדי להתקדם. ייתכן שתבחין גם בדפוסים או במשותף בין מערכת היחסים הכושלת שלך לבין הסיפורים שאתה שומע מאנשים אחרים. זה יכול לעזור לך להבין מדוע מערכת היחסים שלך הסתיימה כפי שהסתיימה וכיצד תוכל להימנע מלעשות את אותן טעויות בעתיד.

ממשיכים הלאה עם תמיכה

כשאתם מדברים על מערכת היחסים הכושלת שלכם עם האנשים שאתם סומכים עליהם, תגלו שאתם מועצמים ונתמכים. תוכל למצוא את הכוח וההבנה הדרושים לך כדי להתקדם. אתה יכול להשתמש בתמיכה זו כדי לעבור את החוויה ולהרגיש מוכן למצוא אהבה חדשה. זה יכול להיות תהליך קשה, אבל זה לא חייב להיעשות לבד. על ידי שיחה עם האנשים הנכונים, אתה יכול למצוא את התמיכה שאתה צריך כדי לעבור את מערכת היחסים הכושלת שלך ולמצוא שוב אהבה.